Yatırım danışmanlığı hizmeti sunarken amacımız; yatırımcılarımıza risk tercihleri doğrultusunda değerlendirmeler yapıp en iyi alternatifleri sunmaktır. Yatırımcıyı yakından tanıyarak, risk/getiri analizinin doğru yapılması ve yatırımcının ihtiyaçlarına en uygun yatırım stratejilerinin ve alternatiflerinin sunulması bu konuda önemlidir.

1. Bireysel Yatırım Danışmanlığı:

Şirketimiz tarafından profesyonel desteğe ihtiyaç duyan yatırımcılara Bireysel Yatırım Danışmanlığı hizmeti sunulmaktadır. Bu hizmette “yatırımcı merkezli” olarak risk/getiri analizi yapılmakta ve yatırımcı, piyasa öngörüleri göz önünde bulundurularak bilgilendirilmektedir. Yatırımcıların alım-satım kararlarının yatırım danışmanları tarafından en doğru şekilde uygulanması için, yatırımcıların daha yakından tanınması ve onların kişisel ihtiyaçlarına doğru yanıtlar verilmesi önem taşımaktadır.

2. Kurumsal Yatırım Danışmanlığı:

Şirketimiz, kurumları yakından tanıyarak, finansal ihtiyaçlarını tespit edip bu ihtiyaçlara uygun yatırım alternatifleri geliştirmekte ve böylece kurumların finans kadrolarına yardımcı olmaya çalışmaktadır. Kurumların finansal ihtiyaçlarına yönelik yurt içi ve yurt dışı türev ürünler piyasalarını kullanmak da Kurumsal Yatırım Danışmanlığı kapsamındadır. İşletmelerin bilançolarında taşıdıkları çeşitli riskleri yönetmeyi amaçlayan türev ürünler geliştirmek mümkündür.

Yatırım Danışmanlığı kapsamında vergi, mevzuat ve hukuki konularda da bilgilendirme yapılmaktadır.

YÖNETİM DANIŞMANLIĞI:

Yönetim danışmanlığı, bağımsız, bilgili ve deneyimli kişi veya kişiler tarafından özel, kamu ve diğer işletmelerde iş stratejisi, organizasyonel yapı, iş yapma yöntemleri alanlarındaki sorunların belirlenmesi, araştırılması ve uygun önerilerin yapılarak bu önerilerin uygulanmasında destek olmayı kapsayan hizmettir.

Şirketlerdeki ana birimlerin (Satış-pazarlama, AR-GE, insan kaynakları ve üretim) analiz edilmesi ve özellikle satış-pazarlama ve insan kaynakları alt fonksiyonlarının ( reklam faaliyetleri, performans yönetimi, işe alma ve yerleştirme, eğitim, pazarlama faaliyetleri) incelenmesi ve yeniden organize edilmesini kapsar. Bununla birlikte şirketlerin üst kademesindeki çalışanların kişilik analizleri yapılarak liderlik yapabilecek çalışanlar belirlenir ve bu çalışanların yol haritası çizilerek şirket personeline liderlik edebilecek yöneticiler seçilir.

Şirket analizi:

Aura Invest Group, şirket analizi çalışmasında öncelikle şirketin mevcut durumunun değerlendirmesi yapar, daha sonra yapılabilecek yeni düzenlemeler, kayıpları azaltacak ve şirketi kazanca götürecek yol haritasını çizer.

Analiz sonucunda, şirket için uygulanması en doğru olacak metodlar hakkında detaylı bilgi verilir. Şirket analizi, şirkete özel olarak uygulanır.

Şirket analizi; herhangi bir problem olsun olmasın tüm üretim ve hizmet sektörü firmalarına yapılabilir. Şirkette yaratılabilecek değişimleri ve fırsatları arttırabilir, verimliliğin ve karlılığın yöntemlerini ve oranlarını rakamsal ve gerçekleşebilir bir tablo ile görmek isteyen her firma ‘’Şirket Analizi’’ yaptırabilir.

 

Wordpress themes at GFXFree

Bize Ulaşın !

Aura Invest Group
(+90) 216 465 6055
info@aurainvestgroup.com
Anadoluhisarı/Istanbul/TURKEY

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com